Vítej na stránkách třídy 7.B!
Zaregistruj se a staň se jedním z nás!
Vítej na stránkách třídy 7.B!
Zaregistruj se a staň se jedním z nás!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Třídní Fórum 7.B.
 
PříjemPortálGalleryHledatLatest imagesRegistracePřihlášení
Chcete také přidat nějaky příspěvek? Není problém! V kategorii 7.B. můžete přidat příspěvek i vy. Stáčí se zaregistrovat, přihlásit a můžete psát vtipy, komentovat jiné vtipy, chatovat, posílat zprávy a mnohem více!
Body za běžné posílání zpráv, přidávání příspěvků ! Čest za poděkování nebo zato, že jste někomu pomohly! Sbírejte body a získávejte nové práva! Více na
Navigátor
 Portál
 Fórum
 Seznam uživatelů
 Nastavení
 FAQ
 Hledat
Zahrajte si
 The Settlers Online
 Drakensang Online
 Need for Speed World (s downloadem)

Kalkulačka

Zadejte příklad:







Více funkcí...

Počítač čte myšlenky!


 

 Tuning - Telefonát [ Vtip ]

Goto down 

Líbí se vám tento vtip?
Ano líbí.
Tuning - Telefonát [ Vtip ] I_vote_lcap0%Tuning - Telefonát [ Vtip ] I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Jde to.
Tuning - Telefonát [ Vtip ] I_vote_lcap100%Tuning - Telefonát [ Vtip ] I_vote_rcap
 100% [ 1 ]
Nic moc.
Tuning - Telefonát [ Vtip ] I_vote_lcap0%Tuning - Telefonát [ Vtip ] I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ne nelíbí.
Tuning - Telefonát [ Vtip ] I_vote_lcap0%Tuning - Telefonát [ Vtip ] I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Fúúúúj
Tuning - Telefonát [ Vtip ] I_vote_lcap0%Tuning - Telefonát [ Vtip ] I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Celkem hlasů : 1
 

AutorZpráva
Lukas Frey (Správce)
Admin



Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 24. 11. 11
Age : 25
Location : Klatovy

Tuning - Telefonát [ Vtip ] Empty
PříspěvekPředmět: Tuning - Telefonát [ Vtip ]   Tuning - Telefonát [ Vtip ] I_icon_minitimeMon Nov 28, 2011 6:00 pm

Telefonující A: "Přejete si?"

Telefonující B: "Bych chtěl jako tuning vole ne. Jako na káru ne."

Telefonující A odhadne zákazníka.

Telefonující A: "Schade nebo Kopjejka?"

Telefonující B: "Cože vole?"

Telefonující A: "Jestli máte Škodovku 120 nebo Žigulíka."

Telefonující B: "Hovno kurva, jako já mám zahraniční ne, jako z dovozu ne."

Telefonující A: "Aha, a co by jste si tak asi představoval?"

Telefonující B: "Kurva ňákej jako fakt hustej tuning!! Jse mviděl teď toho Krestu v takovým jako závoďáku ne to by se mi jako líbilo ne."

Telefonující A: "Myslíte WRC?"

Telefonující B: "Nevím kurva, ty jsi fachman ne? Hlavně aby to jako táhlo ne."

Telefonující A: "Hmm, uvidíme co se dá dělat. Na jaký vůz by to mělo být?"

Telefonující B: "Na můj asi ne vole."

Telefonující A: "A to je? Značka, model..."

Telefonující B: "Nevím kurva, ale ňákej jako jižanskej, takovej jako futuristickej vole ne."

Telefonující A: " Ferrari, Buggati, Lamborghini, Masserati, Fiat, Lancia..."

Telefonující B: "Jo to je vono vole! To poslední!"

Telefonující A: "A model? Podívejte se do papírů."

Telefonující B: "Nemám kurva. Voni tydle jako sportovní káry maj jako extrémní výkon ne, takže jako ty emise asi jako vzrostou ne, a ty kurvy mi řekli, že s tim jako nemůžu na ulici ne."

Telefonující A: "Hmm. Aha. No jo no. A není to aspoň napsáno vzadu na tom autě? Sportovní Lancia? To by mohla být Delta Integrale."

Telefonující B: "Ne to není vole. No vono je jako sportovní, ale jako spíš taková historická ne. Se podívám ne. Má tam napsáno 1300. Dacia 1300."

Půl minuty ticho a Telefonující A se kouše do rtu.

Telefonující A: "Neříkal jste Lancia?"

Telefonující B: "To máš jedno kurva, prostě chci, aby byla jako fakt nadupaná. Hlavně jako takový ty velký kola a křídlo a heligonový světla a jako plameny na kapotu a alší husťárny kurva! Asi něco jako Fast and Furious ne. Jako hodlám do toho vrazit fakt jako slušnou vatu ne, vole klidně i pět papouchů ne, jako peníze nehrajou roli ne."

Telefonující A: "Ty stylingové úpravy co jste popsal by vyšly tak alespoň na 20 tisíc."

Telefonující B: "Cože vole ses posral ne? Si děláš kozi ne?"

Telefonující A: "Ne."

Telefonující B: "Jako víš co, jako já nemusím mít jako originál značkový Dacia vole, to jako chápu nen že jsou jako drahý ne."

Telefonující A se dusí smíchy.

Telefonující A: "Těch pět tisíc byhc vám doporučil ušetřit na sešrotování."

Telefonující B: "Jako bez prdele vole, jako tam už je jako hodně tuningu jako hotovýho ne. Jak jsem jako zalepoval kobercovkou prorezlý díry ne, tak jsem si s ní jako zamračil světla ne a jako celofánem z čokolády jsem si obalil zrcátka to vypadá fakt másérsky kurva! A jako lihovkou jsem si tam udělal takový ty jako závoácký nápisy vole ne a největší husťárnu mám jako na předním skle kurva, brácha mi poslal jako velkou samolepku JZD Dolný Kubín ne, kruva to vypadá úplně jak ta Krestova kára. Jsem to jako chtěl u vás jenom doladit ne. Tak aspoň ňák jako upravit motor ne?"

Telefonující A: "Co to má za motor?"

Telefonující B: "Nevím vole, ale ňákej jako fakt dost dobrej, úplně to v něm rachotí, jako tomu Krestovi ne. Prostě jako sportovní. Extrémní výkon kurva!"

Telefonující A: "Za kolik to má z nuly na sto?"

Telefonující B: "To nevím vole, tolik jsem s tím jako nejel, jako nejvíc jsem z toho dostal devadesát vole, zážitek z jízdy ne, fakt
nářez, hnal bych to vejš, ale upadlo mi zrcátko a utrh se zadní nárazník ne, tak to teď vypadá trochu jako Hummer."


Telefonující A: "A z nuly na ehm..... devadesát?"

Telefonující B: "Jako vole vyjel jsem z Prahy na Brno po D1 ne, a těch devět pětek jsem vytáh někde... no... asi tak..."

Telefonující A: "V Průhonicích?"

Telefonující B: "Hovno vole, u devíti křížů ne, jako hnal bych to vejš, ale musel jsem zastavit ne, protože mi pak ještě vypadlo zadní okno a rozflákalo světlo ňákýmu zmrdovi co jel za mnou v ňákým trapným seriovím BMW ne, kokot, sem mu chtěl ujet, ale podřadil na dvě, dostal se ke mě tak jsem musel zastavit ne. Takže právě jako bych potřeboval ňáký jako zvýšení výkonu ne. Jako hlavně asi jako ten Chiptuning to je prej fakt husťárna to jsem jako čet."

Telefonující A: "Bohužel se obávám, že Chiptuning u vás nepůjde, nemáte totiž žádnou elektroniku."

Telefonující B: "Jakto že ne? Jako fanda mi do přístrojový desky vyříz díru a do tý jsem si jako nalepil kalkulačku ne, takže tam mám i palubní počítač kurva! To nemá ani můj přeďák v práci ne a ten má fakt hustou káru kurva, Oltcita! Jako ten motor už je taky tuningovanej, jsem si doma vyrobil turbo podle návodu na internetu ne, z papírovýho větrníku a provrtaný piksly vod párku a jako nárůst výkonu extremní kurva! Taky jako mam novej vejfuk ne, protože ten starej mi někde upad, tak jsem si tam jako přidrátoval lešenářskou trubku, má to fakt hustej zvuk vole ne."

Telefonující A: "Nezlobte se, ale asi vám nepomůžu, proti vám jsme tu úplní břídilové..."
Návrat nahoru Goto down
http://nejkatastrofy7b.webservices.tv
 
Tuning - Telefonát [ Vtip ]
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» žába [ Vtip ]
» upíři [ Vtip ]
» V Bordelu [ Vtip ]
» Rozhovor na záchodě [ Vtip ]
» Krasný víkend [ Vtip ]

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Třída 7.B :: Vtipy-
Přejdi na: